Lista zapisanych 2019


Uwaga!
Nie przewidujemy zwiększenia liczby zawodników z powodów logistycznych.
Najważniejsze z nich:
- mało miejsc parkingowych w okolicy mety,
- trudny transport zawodników na start, bardzo wąska i stroma droga dojazdowa i wynikające stąd zatory w ruchu zagrażające bezpieczeństwu.
W przypadku rezygnacji można przekazać swoje miejsce innemu zawodnikowi.


Do zobaczenia na starcie!
Organizatorzy.
Ostatnia weryfikacja wpłat 13.05.2019
następna skutkująca usunięciem z listy startowej zawodników, którzy nie opłacili 29.05.
Przypominamy, że niższa opłata rejestracyjna obowiązuje do 30 kwietnia.

Zarejestrowani

Licznik Imię i Nazwisko Miejscowość Płeć Klub Opłaconesortuj rosnąco
6 Waldemar Czado Rymanow-Zdroj mężczyzna Finisz Rymanów tak
7 Arkadiusz Świętochowski Tarnów mężczyzna Grupa Skromnych Biegaczy tak
8 Przemysław Kmiecik Tarnów mężczyzna PTG Sokół Świat Pracy Tarnów tak
9 Maciej Majewski Zakopane mężczyzna tak
10 Sławomir Ciężkowski Tarnów mężczyzna Grupa Skromnych Biegaczy tak
11 Rafał Dybka Tarnów mężczyzna Grupa Skromnych Biegaczy tak
12 Mariusz Wagner Bobowa mężczyzna tak
13 Lenka Wagner Bobowa kobieta tak
14 Maria Patalas Uniszowa kobieta KS Ryglice tak
15 Wagner Krystian Bobowa mężczyzna tak
16 Krzysztof Kita Dąbrówka Tuchowska mężczyzna Szkoła Podstawowa Lubaszowa tak
17 Maciej Wiszniewski Tarnów mężczyzna Grupa Skromnych Biegaczy tak
18 Katarzyna Wiszniewska Tarnów kobieta Grupa Skromnych Biegaczy tak
19 Grzegorz Mazur Tarnów mężczyzna Grupa Skromnych Biegaczy Tarnów tak
20 magdalena duda zurowa kobieta tak
21 TOMASZ SZYMASZEK DĘBICA mężczyzna OCR TEAM DĘBICA tak
22 Janina Mikulec Tarnów kobieta tak
23 Wojciech Witek Tarnów mężczyzna tak
24 Paweł Walczak Tarnów mężczyzna tak
25 Beata Słomska Jodłówka Tuchowska kobieta LKS Burzyn tak
26 Arek Ślączka Rymanów mężczyzna Finisz Rymanów tak
27 Michał Osysko Wojnicz mężczyzna tak
28 Marek Mikos Olszyny mężczyzna LKS Olszyny tak
29 Dariusz Królicki Rymanów mężczyzna Finisz Rymanów tak
30 Przemysław Bień Ryglice mężczyzna KS Ryglice - Sekcja biegowa tak
31 Tomasz Rutkowski Żurowa mężczyzna Pincet6 tak
32 Dariusz Rutkowski Kraków mężczyzna Pincet6 tak
33 Ewelina Nowak Gromnik kobieta Run Team Gromnik tak
34 Krzysztof Nowak Gromnik mężczyzna Run Team Gromnik tak
35 Waldemar Bajorek Rzepiennik Strzyżewski mężczyzna tak
36 Łukasz Grabowy Dębica mężczyzna DKB Maratończyk tak
37 Andrzej Wieczorek Tarnów mężczyzna tak
38 Krzysztof Wiernusz Posada Górna mężczyzna Finisz Rymanów tak
39 Ryszard Kiełtyka Rzepiennik Biskupi mężczyzna tak
40 Monika Łabno Tarnów kobieta PTG Sokół Świat Pracy tak
41 Łukasz Wątroba Tarnów mężczyzna tak
42 Stanisław Papciak Ujazd mężczyzna tak
43 Tomasz Koczwara Radomyśl Wielki mężczyzna tak
44 Katarzyna Morga Kraków kobieta tak
45 Jacek Chwistek Tuchów mężczyzna LKS Burzyn tak
46 Teresa Markiewska Kraków kobieta Kinea.pl tak
47 Julia Świętochowska Tarnów kobieta Grupa Skromnych Biegaczy tak
48 Bartlomiej Bodzek Tarnów mężczyzna tak
49 MAREK STAŃCZYK RYGLICE mężczyzna K.S. RYGLICE tak
50 Mariusz Słomski Żurowa mężczyzna Żurowa tak
51 Jacek Słomski Żurowa mężczyzna Żurowa tak
52 Marek Polak Rzepiennik Strzyżewski mężczyzna ZS Gromnik tak
53 Radosław Osika JODŁÓWKA TUCHOWSKA mężczyzna Stowarzyszenie Rozwoju Jodłówki Tuchowskiej i Jej Mieszkańców tak
54 Michał Łabuda Olszyny mężczyzna tak
55 Paweł Kopek Gromnik mężczyzna tak
56 Agnieszka Kopek Gromnik kobieta tak
57 Łukasz Kopek Gromnik mężczyzna Run team Gromnil tak
58 Radek Denisiuk TARNÓW mężczyzna tak
59 Adam Kukułka Ryglice mężczyzna tak
60 Tadeusz Kukułka Ryglice mężczyzna tak
61 Erwin Gorczyca Odrzykoń mężczyzna GOPR Bieszczady tak
62 Zofia Gorczyca Odrzykoń kobieta DORSUM tak
63 Kamil Cudek Rzepiennik Biskupi mężczyzna tak
64 Michał Szczerba Tuchów mężczyzna tak
65 Grzegorz Dulęba koszyce wielkie mężczyzna tak
66 Jarosław Wrona koszyce wielkie mężczyzna tak
67 Włodyka Grażyna Rzepiennik Biskupi kobieta tak
68 Dionizy Szczudło Dębica mężczyzna KB Maratończyk Dębica tak
69 Tobiasz Paluch Ryglice mężczyzna KS Ryglice Sekcja Biegowa tak
70 Krzysztof Płaczek Olszyny mężczyzna Rada Powiatu Tarnowskiego tak
71 Andrzej Michalski Tarnów mężczyzna KW Kraków / GP GOPR tak
72 Paweł Witek Tarnów mężczyzna CIEŚLA * POLSKI tak
73 TOMASZ LISAK RYGLICE mężczyzna KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA tak
74 Krystian Kubas Tarnów mężczyzna tak
75 Wojciech Lachowicz Tuchów mężczyzna KS Ryglice tak
76 Sylwia Kazek Tarnów kobieta DWD w Jodłówce Tuchowskiej tak
77 Łukasz Pytel Tarnów mężczyzna Grupa Skromnych Biegaczy tak
78 Wojciech Skruch Tarnów mężczyzna tak
79 Witold Pyc Kowalowa mężczyzna ks Ryglice tak
80 Marek Karaś Olszyny mężczyzna tak
81 Przemek żak Błonie mężczyzna tak
82 Anna Samborska Lipinki kobieta ULKS Lipinki tak
83 Mariusz Wszołek Olszyny mężczyzna tak
84 Zbigniew Moskal Górka mężczyzna tak
85 Tomasz Dobosz Górka mężczyzna tak
86 Rumin Agnieszka Nowy Sącz kobieta tak
87 Marek Surmacz Tuchów mężczyzna tak
88 Mariusz Furmanek Skołyszyn mężczyzna tak
89 Monika Jatczak Krosno kobieta Świrki i Figury tak
90 Wojciech Nowosadzki Krosno mężczyzna Świrki i Figury tak
91 Aleksander Kajmowicz Tuchów mężczyzna PTG Sokół - Tuchów tak
92 Lubomir Bartuś Biecz mężczyzna tak
93 Piotr Kamiński Dębowa mężczyzna Palana Gera tak
94 Jacek Piskadło Strzyżów mężczyzna Nowy Styl Group Running Team tak
95 Beata Mazan Krosno kobieta MazanTyiMy tak
96 Weronika Piekarz Ołpiny kobieta tak
97 Ryszard Kętrzyński Krosno mężczyzna Zabiegani Mielec/wkurw_team nie
98 Paulina Staroń Krosno kobieta Świrki i Figury nie
99 Marcin Winiarski Szerzyny mężczyzna nie
100 Maciej Jermak Koszyce Wielkie mężczyzna Zdrowy Projekt nie