Lista zapisanych 2019


Uwaga!
Nie przewidujemy zwiększenia liczby zawodników z powodów logistycznych.
Najważniejsze z nich:
- mało miejsc parkingowych w okolicy mety,
- trudny transport zawodników na start, bardzo wąska i stroma droga dojazdowa i wynikające stąd zatory w ruchu zagrażające bezpieczeństwu.
W przypadku rezygnacji można przekazać swoje miejsce innemu zawodnikowi.


Do zobaczenia na starcie!
Organizatorzy.
Ostatnia weryfikacja wpłat 13.05.2019
następna skutkująca usunięciem z listy startowej zawodników, którzy nie opłacili 29.05.
Przypominamy, że niższa opłata rejestracyjna obowiązuje do 30 kwietnia.

Zarejestrowani

Licznik Imię i Nazwisko Miejscowość Płeć Klub Opłaconesortuj malejąco
6 Ryszard Kętrzyński Krosno mężczyzna Zabiegani Mielec/wkurw_team nie
7 Paulina Staroń Krosno kobieta Świrki i Figury nie
8 Marcin Winiarski Szerzyny mężczyzna nie
9 Maciej Jermak Koszyce Wielkie mężczyzna Zdrowy Projekt nie
10 Waldemar Czado Rymanow-Zdroj mężczyzna Finisz Rymanów tak
11 Arkadiusz Świętochowski Tarnów mężczyzna Grupa Skromnych Biegaczy tak
12 Przemysław Kmiecik Tarnów mężczyzna PTG Sokół Świat Pracy Tarnów tak
13 Maciej Majewski Zakopane mężczyzna tak
14 Sławomir Ciężkowski Tarnów mężczyzna Grupa Skromnych Biegaczy tak
15 Rafał Dybka Tarnów mężczyzna Grupa Skromnych Biegaczy tak
16 Mariusz Wagner Bobowa mężczyzna tak
17 Lenka Wagner Bobowa kobieta tak
18 Maria Patalas Uniszowa kobieta KS Ryglice tak
19 Wagner Krystian Bobowa mężczyzna tak
20 Krzysztof Kita Dąbrówka Tuchowska mężczyzna Szkoła Podstawowa Lubaszowa tak
21 Maciej Wiszniewski Tarnów mężczyzna Grupa Skromnych Biegaczy tak
22 Katarzyna Wiszniewska Tarnów kobieta Grupa Skromnych Biegaczy tak
23 Grzegorz Mazur Tarnów mężczyzna Grupa Skromnych Biegaczy Tarnów tak
24 magdalena duda zurowa kobieta tak
25 TOMASZ SZYMASZEK DĘBICA mężczyzna OCR TEAM DĘBICA tak
26 Janina Mikulec Tarnów kobieta tak
27 Wojciech Witek Tarnów mężczyzna tak
28 Paweł Walczak Tarnów mężczyzna tak
29 Beata Słomska Jodłówka Tuchowska kobieta LKS Burzyn tak
30 Arek Ślączka Rymanów mężczyzna Finisz Rymanów tak
31 Michał Osysko Wojnicz mężczyzna tak
32 Marek Mikos Olszyny mężczyzna LKS Olszyny tak
33 Dariusz Królicki Rymanów mężczyzna Finisz Rymanów tak
34 Przemysław Bień Ryglice mężczyzna KS Ryglice - Sekcja biegowa tak
35 Tomasz Rutkowski Żurowa mężczyzna Pincet6 tak
36 Dariusz Rutkowski Kraków mężczyzna Pincet6 tak
37 Ewelina Nowak Gromnik kobieta Run Team Gromnik tak
38 Krzysztof Nowak Gromnik mężczyzna Run Team Gromnik tak
39 Waldemar Bajorek Rzepiennik Strzyżewski mężczyzna tak
40 Łukasz Grabowy Dębica mężczyzna DKB Maratończyk tak
41 Andrzej Wieczorek Tarnów mężczyzna tak
42 Krzysztof Wiernusz Posada Górna mężczyzna Finisz Rymanów tak
43 Ryszard Kiełtyka Rzepiennik Biskupi mężczyzna tak
44 Monika Łabno Tarnów kobieta PTG Sokół Świat Pracy tak
45 Łukasz Wątroba Tarnów mężczyzna tak
46 Stanisław Papciak Ujazd mężczyzna tak
47 Tomasz Koczwara Radomyśl Wielki mężczyzna tak
48 Katarzyna Morga Kraków kobieta tak
49 Jacek Chwistek Tuchów mężczyzna LKS Burzyn tak
50 Teresa Markiewska Kraków kobieta Kinea.pl tak
51 Julia Świętochowska Tarnów kobieta Grupa Skromnych Biegaczy tak
52 Bartlomiej Bodzek Tarnów mężczyzna tak
53 MAREK STAŃCZYK RYGLICE mężczyzna K.S. RYGLICE tak
54 Mariusz Słomski Żurowa mężczyzna Żurowa tak
55 Jacek Słomski Żurowa mężczyzna Żurowa tak
56 Marek Polak Rzepiennik Strzyżewski mężczyzna ZS Gromnik tak
57 Radosław Osika JODŁÓWKA TUCHOWSKA mężczyzna Stowarzyszenie Rozwoju Jodłówki Tuchowskiej i Jej Mieszkańców tak
58 Michał Łabuda Olszyny mężczyzna tak
59 Paweł Kopek Gromnik mężczyzna tak
60 Agnieszka Kopek Gromnik kobieta tak
61 Łukasz Kopek Gromnik mężczyzna Run team Gromnil tak
62 Radek Denisiuk TARNÓW mężczyzna tak
63 Adam Kukułka Ryglice mężczyzna tak
64 Tadeusz Kukułka Ryglice mężczyzna tak
65 Erwin Gorczyca Odrzykoń mężczyzna GOPR Bieszczady tak
66 Zofia Gorczyca Odrzykoń kobieta DORSUM tak
67 Kamil Cudek Rzepiennik Biskupi mężczyzna tak
68 Michał Szczerba Tuchów mężczyzna tak
69 Grzegorz Dulęba koszyce wielkie mężczyzna tak
70 Jarosław Wrona koszyce wielkie mężczyzna tak
71 Włodyka Grażyna Rzepiennik Biskupi kobieta tak
72 Dionizy Szczudło Dębica mężczyzna KB Maratończyk Dębica tak
73 Tobiasz Paluch Ryglice mężczyzna KS Ryglice Sekcja Biegowa tak
74 Krzysztof Płaczek Olszyny mężczyzna Rada Powiatu Tarnowskiego tak
75 Andrzej Michalski Tarnów mężczyzna KW Kraków / GP GOPR tak
76 Paweł Witek Tarnów mężczyzna CIEŚLA * POLSKI tak
77 TOMASZ LISAK RYGLICE mężczyzna KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA tak
78 Krystian Kubas Tarnów mężczyzna tak
79 Wojciech Lachowicz Tuchów mężczyzna KS Ryglice tak
80 Sylwia Kazek Tarnów kobieta DWD w Jodłówce Tuchowskiej tak
81 Łukasz Pytel Tarnów mężczyzna Grupa Skromnych Biegaczy tak
82 Wojciech Skruch Tarnów mężczyzna tak
83 Witold Pyc Kowalowa mężczyzna ks Ryglice tak
84 Marek Karaś Olszyny mężczyzna tak
85 Przemek żak Błonie mężczyzna tak
86 Anna Samborska Lipinki kobieta ULKS Lipinki tak
87 Mariusz Wszołek Olszyny mężczyzna tak
88 Zbigniew Moskal Górka mężczyzna tak
89 Tomasz Dobosz Górka mężczyzna tak
90 Rumin Agnieszka Nowy Sącz kobieta tak
91 Marek Surmacz Tuchów mężczyzna tak
92 Mariusz Furmanek Skołyszyn mężczyzna tak
93 Monika Jatczak Krosno kobieta Świrki i Figury tak
94 Wojciech Nowosadzki Krosno mężczyzna Świrki i Figury tak
95 Aleksander Kajmowicz Tuchów mężczyzna PTG Sokół - Tuchów tak
96 Lubomir Bartuś Biecz mężczyzna tak
97 Piotr Kamiński Dębowa mężczyzna Palana Gera tak
98 Jacek Piskadło Strzyżów mężczyzna Nowy Styl Group Running Team tak
99 Beata Mazan Krosno kobieta MazanTyiMy tak
100 Weronika Piekarz Ołpiny kobieta tak